Pracownika biurowego do pracy w Centrali Banku w Warszawie Warszawa

Data publikacji: 21/08/2021
  • Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie, Polska

Dla Naszego Stałego Klienta z sektora bankowego

poszukujemy pracownika do pracy na stanowisku:

Pracownik biurowy w Dziale Uruchamiania w Back Office

Miejsce pracy: Warszawa Nr Ref. TBDB09

Od Kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenia minimum średniego,

- Znajomości Pakietu MS Office,

- Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Obowiązki:

- weryfikacja kompletności i poprawności przygotowanych umów,

- aktywacja umów leasingu i kredytu,

- rejestracje zmian w umowach leasingu i kredytu,

- tworzenie symulacji do zawartych umów,

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Pracę na cały etat w firmie o uznanej pozycji na rynku,

- Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością zawarcia umowy o pracę,

- Płatne wolne dni,

- Możliwość zdobycia doświadczenia oraz realne perspektywy rozwoju

- Przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przysyłanie aplikacji - Ref. TBDB09 na adres [email protected]

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osob. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a

Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Powiązane Ogłoszenia

  • Zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem na stanowisko  Sekretarka
    Administracja biurowa Blizne Łaszczyńskiego (mazowieckie) 08/12/2023

    BPO NETWORK Sp. z o.o. Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawn...

  • Specjalista ds. kadrowych z orzeczeniem  do biura BPO Network
    Administracja biurowa Warszawa (mazowieckie) 17/11/2023

    BPO Network to jedna z największych agencji rekrutacyjnych w Polsce, wyspecjalizowana w pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników z niepełnosprawnością. Nasza firma to agencja poś...

  • Asystent wsparcia marketingu handlowego - praca zdalna
    Administracja biurowa Warszawa (mazowieckie) 17/04/2023

    Nasz nowy Klient to międzynarodowa sieć sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. Klienci znajdą w sklepie m.in. artykuły spożywcze, środ...