PRACOWNIK (K/M) MAGAZYNU Z WYPOSAŻENIEM ŁAZIENEK - NIEMCY Rzeszów

Data publikacji: 08/07/2021
  • Lokalizacja: Rzeszów, podkarpackie, Polska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK (K/M) MAGAZYNU Z WYPOSAŻENIEM ŁAZIENEK - NIEMCY
Miejsce pracy: Emsbüren (Niemcy)

Liczba wakatów: 2

Zakres obowiązków:
• Pakowanie towaru (wyposażenie łazienek np. kabiny prysznicowe)
• Przygotowanie do transportu
• Pomoc przy załadunku i rozładunku towaru

Czego oczekujemy, jeśli się zdecydujesz:
• Zdolność do szybkiego przystosowywania się
• Wytrzymałość fizyczna
• Uprawnienia na wózki widłowe – wymóg konieczny
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
• Prawo jazdy kat. B
• Własny samochód mile widziany
• Mile widziane osoby posiadające status osoby uczącej się – możliwe zatrudnienie na warunkach studenckich (dowiedz się więcej!)

Na co możesz liczyć z naszej strony:
• Umowa na warunkach niemieckich
• Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.)
• Zatrudnienie na okres 2-3 miesięcy z możliwością przedłużenia
• Praca na jedną zmianę od godz. 12.00 do 20.00
• Wynagrodzenie od 11 € brutto/h
• Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 61 €/tydzień
• Wsparcie polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik magazynu Emsbüren na adres e-mail:

[email protected]

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0 048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Powiązane Ogłoszenia

  • PRACOWNIK (K/M) DS. WPROWADZANIA DANYCH – WSPARCIE DZIAŁU HR - NIEMCY
    Praca za granicą Rzeszów (podkarpackie) 08/07/2021

    Skorzystaj z różnorodnych możliwości rozwijającej się firmy i rozpocznij pracę w Niemczech od zaraz! Niemiecka Agencja Pracy Concept Plus GmbH w celu rozszerzenia swojej działalnoś...

  • PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M)- BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - NIEMCY

    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M)- BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA- NAWET DO 12,50 E...

  • KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - NIEMCY

    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - NIEMCY Miejsce pracy: Emsdetten BE...